ÚVOD 
  NABÍDKA 
  INFORMACE 
  KONTAKT 
  E-SHOP 
OTTO ZELLER
Kostnická 765
530 06 Pardubice
Tel.: +420 777 220 259
E-mail: obchod@zeller-reklama.cz

DRUHY REKLAMNÍHO ZBOŽÍ

V naší nabídce najdete jak klasické reklamní a dárkové předměty všech cenových kategorií, tak i další sortiment reklamního zboží. Jedná se zejména o kalendáře, diáře, novoroční přání, textil a zejména USB paměti, které jsou díky svému praktickému využití v posledních letech stále žádanějším reklamním produktem.
Nabízíme reklamní zboží v rozsahu od kuličkových per za "pár korun" až po luxusní značkové zboží předních světových výrobců.
U nás máte možnost výběru z více než 10.000 položek reklamního zboží.ZNAČENÍ REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Samozřejmostí je možnost značení vybraného zboží Vašim logem či kontaktními údaji. Technologie značení je volena dle materiálu, ze kterého je reklamní produkt vyroben. Plastové předměty je nevhodnější značit tampónovým tiskem, pro kovové a dřevěné materiály je vhodné laserové gravírovaní, značení kůže je nejefektnější ražbou, pro dotisky kalendářů volíme sítotisk apod. Samozřejmě vyjdeme vstříc i netradičním požadavkům, pokud to dostupné technologie dovolí.CENY 

Pro každého zákazníka na jeho poptávku zpracujeme individuální cenovou nabídku.
V případě objednávky vytvoříme grafický návrh značení a zašleme zákazníkovi ke schválení. Na základě takto zákazníkem schválené korektury probíhá vlastní značení reklamních předmětů.DODÁNÍ ZBOŽÍ

Dodání zboží zabezpečíme v pardubickém regionu vlastním rozvozem. Pro distribuci zboží do ostatních regionů využíváme služeb smluvních dopravců.
 

 
Jen takový obchod lze považovat za dobrý, jsou-li po jeho realizaci spokojeny všechny zúčastněné strany.